Strona używa ciasteczek oraz śledzi użytkownika na potrzeby statystyk użytkowania poszczególnych części serwisu, anonimizując 2 ostatnie oktety adresu ip użytkownika.
Jeżeli ci pasuje to kliknij przycisk, a jeżeli nie to wyjdź ze strony
#810 + -23 - |
<RomanX> Przydałyby się wilki w płonących azbestowych skafandrach biegające za zawodnikami, nie?
<RomanX> O, i jeszcze po dwóch łuczników mogących się ruszać jedynie po liniach zewnętrznych pola. Zawodnicy mogliby nosić tarcze.
<RomanX> Za trafienie wilka byłby punkt karny.
<RomanX> Drużyna przeciwnika mogłaby wymieniać punkty karne na kary, np. strzał wolny w bramkarza.
<RomanX> Myślę, że nie byłoby dużym problemem zaprojektować wolno, ale daleko lecącą strzałę--przychodzą mi na myśl śmigła. Oczywiście, strzały koniecznie muszą płonąć. Całość boiska jest oświetlona stroboskopowo, ale zawodnicy mogliby nosić pochodnie. Prawdopodobnie zamieniliby to na płonące tarcze, żeby mieć wolną rękę.
<RomanX> Na miecz.
<RomanX> Zakrzywiony. Miecz.
<Aleks> Nie lepiej zmienić sędziego na kobietę w bikini z wielkim dildo? która goni piłkarzy i ich tłucze tym dildem? nie dość, że muszą uważać na piłkę to i na sędziego.
<RomanX> Piłki się pozbyć, na tym etapie nie byłaby zbyt potrzebna. Ewentualnie ją podpalić i napakować C4--żeby wybuchnąć w 45 i 90 minucie. Zawodnicy musieliby być na amfetaminie, żeby tak długo grać w takie coś.
<RomanX> Za zastrzelenie sędziego +1 punkt xD
<Fadex> http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/28465690.jpg
<Neoqueto> W losowych momentach następowałby także moment, w którym zadźwięczałaby syrena sygnalizująca zawodnikom, że mają się ukryć, bo uzbrojeni w miniguny kibice na trybunach zaczynają ostrzał w kierunku murawy.
<Wackyjackie> Dlaczego Aleks jest zawsze taki zboczony (i fabrykuje cytaty)? ._.
<Neoqueto> Jest Aleksem.
<Aleks> http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/28466202.jpg
<Neoqueto> Aleks prosisz się.
<RomanX> "44 minuta, Johnson przejmuje piłkę, ma mało czasu, ale biegnie, biegnie, Bulou strzela do niego z kuszy i nie trafia dosłownie o centymetry, panie i panowie, sędzina podbiega do Johnsona, ale ten robi unik! Unik, proszę państwa! Co za piękny ślizg, sędzina znokautowana po raz kolejny! Podanie do Taylora, Taylor ścięty przez Beacco, uuu, ale brzydko siknęło mu z szyi, Beacco przejmuje piłkę, 2 strzały pięknie osłoniete przez Aubrey'a i Ruquier'a, Beacco pod bramką, wymija cięcia obrońców ODRZUCA TARCZĘ I BIEGNIE, BRAMKARZ NACISKA SPUST I... BEACCO PRZEŻYŁ PROSZĘ PAŃSTWA, BEACCO STRZELA I... ojej, wybiła 45 minuta, Beacco już z nami więcej nie zagra."
<Neoqueto> Nie no, to mogłoby być dla nich zbyt stresujące lub niebezpieczne ;_;
<Neoqueto> Nie no, trzeba zrealizować taką grę.
<Fadex> W wirtualnej rzeczywistości.
<RomanX> W MMF2.
<Fadex> Z siecią neuronową and stuff.
<Neoqueto> I Nifflas Object.
<Aleks> Jest polo konne.
<Neoqueto> No to wiadomo, ale bez wybuchów, eksplozji, wojny, trzęsącego się ekranu, rozbłysków, rozmyć i drum and bassu w tle.
<RomanX> Piłka w polo powinna być pomalowana białym fosforem i jakimś katalizatorem, czy coś.
<Fadex> Tak, a na boisku piorunian rtęci porozwieszany na sznureczkach, tak jak miny wodne.
<Aleks> Piłka z pomalowanym amelinium.
<RomanX> "Panie i panowie, druga połowa meczu rozpoczyna się z niewiarygodnym składem, aż po 5 zawodników każdej drużyny nadal oddycha, przynajmniej w przenośni. Duvet jest na sztucznym płucosercu po ostatnim meczu ze Szkocją--gospodarzami. Kto by pomyślał, że szkockie kobiety mają tyle siły..."
<RomanX> "SYRENA drodzy widowie, zabrzmiał dźwięk syreny! Cel, pal!"
<Neoqueto> Ej, mam fajny pomysł - jeśli coś komuś zostanie amputowane w takiej ilości, że nie jest w stanie grać, a sztuczne systemy podtrzymywania życia nie ogarniają, to niech zakładają egzoszkielety i zamieniają się w bojowe mechy - o, tak w nagrodę za poświęcenie (i nie danie się zabić całkowicie).
<Fadex> Ale mechy muszą mieć na wyposażeniu syntezator mowy ze słodkim, wysokim głosikiem. Wszystko jest lepsze ze słodkim, wysokim głosikiem.
<RomanX> "Drodzy państwo, jednak nie docenialiśmy Beacco, wraca na murawę w dwutonowym miniorionie. Drużyna Amerykanów w odpowiedzi wystawia swojego zawodnika rezerwowego. Adam Jensen! Tak, to nasz uwielbiany Jensen! Czemu trener RoboCop zdecydował się na tak ryzykowny ruch? Jeśli Jensen dozna kontuzji, być może nie będzie mógł zagrać w mistrzostwach."
Forum Nukeboards Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe