Strona używa ciasteczek oraz śledzi użytkownika na potrzeby statystyk użytkowania poszczególnych części serwisu, anonimizując 2 ostatnie oktety adresu ip użytkownika.
Jeżeli ci pasuje to kliknij przycisk, a jeżeli nie to wyjdź ze strony
#1426 + 0 - |
<Wackyjackie> Układ pikseli na OLED jest trójkątny i ciężko wyświetlać teksty z dużym kontrastem tła poprawnie
<Wackyjackie> Kombinują różnie producenci, np. odwracają kolejność pikseli
<Wackyjackie> Albo są matryce WOLED
<Wackyjackie> Ja mam akurat qdoled najnowszej generacji to myślałem że luzik, ale jednak nie do końca ;d
<Wackyjackie> Musiałem sobie kolorki w IDE zmieniać trochę żeby nie było tak widoczne.
<msg> może jak zrobią matrycę WOLOLOLED to niebieskie będzie niebieskie a czerwone czerwone :D
Forum Nukeboards Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe