<Wackyjackie> Kombinują różnie producenci, np. odwracają kolejność pikseli
<Wackyjackie> Albo są matryce WOLED
<Wackyjackie> Ja mam akurat qdoled najnowszej generacji to myślałem że luzik, ale jednak nie do końca ;d
<Wackyjackie> Musiałem sobie kolorki w IDE zmieniać trochę żeby nie było tak widoczne.
<msg> może jak zrobią matrycę WOLOLOLED to niebieskie będzie niebieskie a czerwone czerwone :D





