Strona używa ciasteczek oraz śledzi użytkownika na potrzeby statystyk użytkowania poszczególnych części serwisu, anonimizując 2 ostatnie oktety adresu ip użytkownika.
Jeżeli ci pasuje to kliknij przycisk, a jeżeli nie to wyjdź ze strony
#1411 + -4 - |
<HappyOrange> jeżeli miałbym powiedzieć co cenię w hentajcach, to powiedziałbym, że autorów. Autorów, których wsparłem na patreonie, kiedy sobie nie radzili, kiedy byli sami i co ciekawe, to właśnie losowe prace wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne fetysze, nawet pozornie uniwersalne, bywa że nie znajduje się zrozumienia, by tak rzec, które pomaga nam się rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem i dziękuję mu, dziękuję życiu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wiele weebów pyta się mnie o to samo, ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość, a ja odpowiadam im, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro kto wie, oddam się pracy społecznej i będę ot sadzić marchew.

Forum Nukeboards Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe